- Ribena - https://ribena.lt -

Kodėl Katepal?

„Katepal” yra viena iš stambiausių bituminės produkcijos gamintojų Suomijoje.

Kompanija „Katepal” siūlo platų stogo ir hidroizoliacinių dangų asortimentą, gaminamų bitumo pagrindu. „Katepal” kryptingai investuoja lėšas tyrimo darbams: kuriamos naujos medžiagos ir tobulinamos jau gaminamos. Šių investicijų rezultatas – firmos produkcija pasižyminti puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.

Visa kompanijos „Katepal” produkcija atitinka EN 544 standartus, o pačiai kompanijai suteiktas ISO 9001 kokybės sertifikatas. Tai reiškia, kad prekinis „Katepal” ženklas garantuoja kokybę, patikimą medžiagų tiekimą ir individualumą. Kompanija „Katepal” turi klientų daugelyje Europos šalių, Rusijoje, JAV, Artimuose Rytuose ir Azijos bei Ramiojo vandenyno baseino šalyse.

Platų kompanijos „Katepal” bituminių ruloninių dangų asortimentą sudaro šiuolaikinės aukštos kokybės medžiagos naudojamos stogų dengimui, garo izoliacijos įrengimui, grindų izoliacijai ir pamatų hidroizoliacijai.

Katepal privatiems užsakovams pristato produktą, kurį anksčiau naudojo tik profesionalai – SBS modifikuotą bitumą. Gamykla siūlo platų iš šios medžiagos gaminamų stogo čerpelių rūšių ir spalvų asortimentą.

SBS elastomerinis bitumas yra medžiaga, ypač tinkanti stogo čerpelėms. Ji pasižymi išskirtinėmis savybėmis, lyginant ją su kitomis medžiagomis, naudojamomis bituminių stogo čerpelių gamyboje. Todėl šios čerpelės nusipelno pavadinimo SuperKatepal.

Patvarumas lenkimams ir pagerintas atsparumas įtrūkimams SuperKatepal čerpelės ypatingai gerai atlaiko daugkartinius lenkimus. Ši savybė ypač svarbi atliekant čerpelių montavimo darbus, klojant jas kraštuose ir kampuose.

Lankstumas esant žemai temperatūrai. SuperKatepal stogo čerpelės yra lanksčios netgi esant žemai temperatūrai. Gebėjimas atlaikyti žemą temperatūrą leidžia ne tik sutaupyti, bet ir lanksčiau pasirinkti montavimo laiką. Naujoviškos bituminės čerpelės ir bituminės ritininės stogų dangos įrodė savo patvarumą tiek svilinančio karščio, tiek stingdančio arktinio šalčio oro sąlygomis. Dėl šios priežasties daugiau nei 80% stogų JAV yra padengti būtent bituminėmis stogo čerpelėmis!

Ilgaamžiška medžiaga. SBS elastomerinis bitumas yra stipri ir patvari medžiaga, kuri ypatingai gerai atlaiko tiek mechaninį, tiek cheminį poveikį. Profesionali stogų montavimo praktika rodo, kad stogo iš elastomerinės bituminės dangos ilgaamžiškumas yra daugiau nei dvigubai ilgesnis nei paprastos bituminės stogo dangos.

Geras grūdėto paviršiaus sukibimas. Grūdėtas paviršius labai gerai sukimba su naujųjų SuperKatepal stogo čerpelių elastomeriniu bitumu. Grūdėtas paviršius prailgina stogo ilgaamžiškumą, SuperKatepal stogas išlaiko savo reljefą ir spalvą. Dėl šiurkštaus paviršiaus sniegas užsilaiko ant stogo ir nekrenta žemyn ant grindinio ar sodo augalų. Labai patogu yra ir tai, jog lyjant lietuj ar pučiant stipriam vėjui bituminės stogo čerpelės slopina garsą.
Ilgaamžiškumas nėra vienintelė priežastis moderniam statytojui pasirinkti stilingas bitumines čerpeles. Egzistuoja visa sistema, kuri nusveria svarstykles bituminių čerpelių naudai. Prie ilgaamžiškumo pridėkime puikią naujųjų bituminių čerpelių išvaizdą, montavimo ir priežiūros paprastumą, protingą kainą – ir sprendimą priimti nebus sunku.

KATEPAL gamina šiuos produktus:

 

Kuo KATEPAL stogo danga pranašesnė už kitas stogo dangas:
Pagaminta iš SBS – modifikuoto bitumo;
Kompaktiškas ir patogus įpakavimas po 3 m (3 m2 – 24kg);
Lengva pakelti ant stogo. Svoris – 1 m2 sveria tik 8 kg (maža dangos apkrova konstrukcijai);
Mažas svoris – 1 m2 sveria tik 8kg (maža dangos apkrova konstrukcijai);
Patogu transportuoti (netgi su lengvuoju automobiliu);
Puiki triukšmo izoliacija (nuo lietaus, vėjo, griaustinio);
Ekonomiškas paklojimas (mažai likučių);
Net pačios sudėtingiausios konfigūracijos stogą uždengsite lengvai;
Norint pakeisti „Katepal” stogo dangą, jos nereikia demontuoti, ji išlieka kaip papildoma hidroizoliacija;
Visa produkcija atitinka LST EN 544 standartus;
Gamykla dirba pagal ISO 9001 kokybės valdymo sistemą;
„Katepal” gamintojas dangai suteikia 25-ių metų garantiją.

  Čerpių stogas Plastiku dengtas skardinis stogas Elastomerinio bitumo čerpių stogas
Ilgaamžiškumas
Kaina
Montavimo paprastumas, nereikalingi specialūs įrankiai    
Lankstumas, lengvas formavimas    
Nedidelis svoris, nėra papildomos apkrovos konstrukcijai  
Nepralaidumas vandeniui    
Garso slopinimas lyjant lietui ar pučiant vėjui    
Suderinamumas su aplinka    
Sniego išlaikymas ant stogo  
Nesidėvintis paviršius  
Papildomi privalumai, esant uždaram stogo pagrindui
Stogo saugumas, funkcionalumas

 

Susisiekite:                     Vilnius                                          Klaipėda

                                    +37069901954 [1]                             +37069881844 [2]

                                tomas@tradehome.lt [3]               prekyba@tradehome.lt [4]